Jmenuji se Jarka a jsem poradce pro výživu.

Již více než 10 let pomáhám lidem cítit se lépe, mít dostatek energie a také radost ze sebe a svého zlepšeného zdraví.

Před

I já jsem kdysi, tak jako většina lidí, řešila kila nahoře, měla spoustu zdravotních potíží a necítila se tak, jak bych si přála. Bývala jsem hodně unavená, bez energie, se zvýšenými hodnotami krevních testů, trápilo mě zažívání a od dětství vleklé záněty a angíny, které se řešily jenom léky.

A tak se moje tělo postupem času čím dál více oslabovalo, protože se neřešila příčina, ale jenom důsledek nemocí. Byla jsem smířená s tím, že problémy jako já má většina lidí, a že i u mne to už tak zůstane asi napořád…

Navíc se po 40. roku mého života začal viditelně zpomalovat i metabolismus a tělo se začalo pěkně obalovat tuky. Chyběla mi energie na jakýkoliv fyzický výkon nebo sport. Domů z práce jsem chodívala unavená a bez energie na cokoliv dalšího. Vůbec se teď tomu nedivím, když si vzpomenu, co jsem jedla nebo kolik tekutin jsem svému tělu za den dopřávala.

Rozhodnutí (r. 2010)

Dnes je tomu naštěstí úplně jinak a děkuji sama sobě, že jsem tenkrát v létě 2010 na základě návštěvy ve výživovém poradenském centru udělala správné rozhodnutí – upravila jsem jídelníček, zlepšila pitný režim a udělala ve svém těle generální úklid. Ten je totiž hodně důležitý a bez něho se toho moc v těle opravdu nevyřeší.

Už v prvním měsíci mé změny jsem začala mít hezké úbytky váhy i centimetrů, do té doby nepoznaný nárůst energie a celkově jsem se cítila mnohem lépe. Postupně jsem zhubla celkem 8 kg, změnila konfekční velikost o 2 čísla a vytvarovala postavu. Dostala jsem se tak na váhu a postavu, kterou jsem měla naposledy na vysoké škole. A hlavně jsem zjistila, co mému tělu škodí a co naopak prospívá.

Od samého začátku mé změny už neužívám žádné léky, tak jak tomu bývalo v mé minulosti, a jsem opravdu vděčná za to, že jsem zdravá a v dobré kondici.

Tím, jaké rychlé pozitivní změny jsem dosáhla, mě obor zdravého a aktivního životního stylu víc a víc bavil a já se rozhodla této práci věnovat naplno, navíc jsem právě v té době hledala i novou práci.

Absolvovala jsem nespočet školení s těmi nejlepšími odborníky v oblasti zdraví nejen z Česka, ale i ze zahraničí a dávala je do praxe.

Nyní (r. 2021)

A protože i v dnešní době řeší spousta lidí podobné problémy, jaké jsem kdysi řešila já, věnuji se s láskou pomoci druhým v oblasti zdravého životního stylu již řadu let. Pomohla jsem stovkám lidí cítit se lépe, mít víc energie, zhubnout přebytečná kila a centimetry, a taky mít mnohem lepší náladu a chuť do života. Protože jenom pak Vás život baví a daří se překonávat i složité životní situace.

Takže pokud potřebujete podat pomocnou ruku na cestě k lepšímu a zdravějšímu životu, moc ráda Vám budu parťákem k dosažení Vašich snů a cílů.

Pojďme se poznat.

Neváhejte se na mě obrátit.

Konzultace zdarma
tel. 607 818 845